НОВИНИ
Sect 1
Центр Dubai Trade присвоїв NAFFCO титул компанії року серед резидентів ВЕЗ
ПОДІЇ
Sect 2
Компанія NAFFCO з гордістю бере участь у виставці Intersec 2016
ПРОЕКТИ
Sect 3
NAFFCO was part of many prestigious projects in the world.
Logotypes
РІШЕННЯ / ПРОДУКТИ

Компанія NAFFCO (Національна компанія з виробництва протипожежного устаткування, НАФФКО) робить свій вклад у підвищення протипожежного захисту й безпеки, надаючи інноваційні комплексні рішення для гарантування безпеки людей. NAFFCO пропонує різноманітний асортимент протипожежного устаткування, пожежних автомобілів і платформ, пожежних насосів і контролерів, систем активного й пасивного протипожежного захисту, рішення щодо використання наднизької напруги, а також медичне обслуговування, послуги із забезпечення безпеки й навчання..

НАШИМИ ПОСЛУГАМИ КОРИСТУЮТЬСЯ У ПОНАД 100 КРАЇНАХ СВІТУ

NAFFCO усіляко сприяє забезпеченню безпеки й захисту майна й життя людей. Рішення компанії широко застосовуються у великих секторах економіки, зокрема в житлових і комерційних комплексах, на нафто- та газопереробних заводах, в аеропортах і в авіації загалом, у сферах охорони здоров'я й освіти, на військових і поліцейських об'єктах, а також у готельному бізнесі й рекреаційній сфері.sect 1

ХМАРОЧОСИ JABAL OMAR (ДЖАБАЛ ОМАР), САУДІВСЬКА АРАВІЯ

Проектом передбачено будівництво чотирьох готелів-хмарочосів. Два п'ятизіркові готелі по 42 поверхи кожний будуть з'єднані на шести подіумних поверхах, усього тут буде обладнано 1730 номерів. У двох чотиризіркових готелях по 33 поверхи кожен, з'єднаних на десяти подіумних поверхах, розташуються ще 806 номерів.

Дізнатися більше
sect 2

IKДИСТРИБ'ЮТОРСЬКИЙ ЦЕНТР IKEA (ІКЕА), м. ДУБАЙ

IKEA Group (ІКЕА Груп) оголосила про будівництво нового регіонального дистриб'юторського центру в районі Dubai World Central (DWC), оскільки компанія планує розширити роздрібну торгівлю на території країн-членів Ради співробітництва держав Перської затоки. Новий комплекс стане найбільшим дистриб'юторським центром компанії на Близькому Сході.

Дізнатися більше
sect 3

Готель Kempinski, Новий Каїр

У готелі Royal Maxim Palace Kempinski (Роял Мексім Пелас Кемпінскі) є чудові майданчики для проведення різних заходів, названі на честь найвідоміших діамантів світу. Очолює їхній перелік банкетний зал «Ексельсіор», найбільший і неймовірно вражаючий зал у Єгипті.

Довідатися більше
Call us now for any assistance
Call us now for any assistance
This site uses some unobtrusive cookies to store information on your computer. By using our site you accept our Terms And Conditions and Privacy Policy. ×